Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Kampı

Konuşmacı olacağız nasipse.

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Kampı 6 Eylül 2014 tarihinde başlıyor. 

 

İstanbul Academy ve Yakın Doğu Üniversitesinin birlikte organize ettiği “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama” konularında birçok proje gerçekleştiren ve Türkiye’nin en önemli markalarını Dijital ortama taşıyan birbirinden önemli konuşmacıların katılımıyla 6-13 Eylül tarihinde Kıbrıs’ta Yakın Doğu Üniversitesi Yerleşkesinde gerçekleşecek.

 

Özellikle dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanları, halkla İlişkiler uzmanları, marka yöneticileri, reklam uzmanları, kurumsal iletişim yöneticileri, pazarlama iletişimi uzmanları, reklam uzmanları, ürün ve hizmet geliştiriciler, iş geliştirme ve strateji uzmanları, kendi işinin patronu ve iş kurmak isteyenler, lisans ve yüksek lisans öğrencileri, akademisyenler ve sosyal medya ve dijital pazarlama alanında bilgi ve birikimine artırmak isteyenler için önemli olan kamp, katılımcılara yeni ve deneyimleri aktarmayı hedefliyor. 

 

Kampta, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlamanın çeşitli yönleriyle ele alınacak. Kampa, sosyal medya ve dijital pazarlama, bilgi güvenliği ve internet hukuku alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde  çalışan veya bu şirketlere hizmet sunanlar konuşmacı olarak katılacak ve uygulamaya konulan Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama  yöntemlerini, çalışmalarını ve süreçlerini , bu alandaki gelişmeleri ve sürdürülebilirlik konularını paylaşılacaklar.

 

Kamp, 3 günlük kısa program ve 8 günlük uzun programdan oluşmaktadır.

 

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Kampı Kayıt ve sosyal program içeriğine www.dijitalpazarlamakampi.com adresinden ulaşabilirsiniz.