Sosyal medya yöneticisi

Ülker’ in de aralarında bulunduğu birçok şirketin sahibi Yıldız Holding İnteraktif Kanallar Departmanı’ na Sosyal Medya Yöneticisi alınacak. Türkiye’ de bu tanımda ilk defa alım yapılıyor. Birçok büyük şirketin de henüz İnteraktif Kanallar benzeri yapısı yok. İlginç bir gelişme. Sosyal medya yöneticisinden beklenen özellikler ise şöyle

Job Description:
Yıldız Holding, one of the largest and fast growing groups of Türkiye, is looking for Social Media Manager who will work in Interactive Channels departments. A brief job description of the position and preferred qualifications for the suitable candidates are defined below. 
Following up the trend on internet channels such as blog, podcast, visual and audio sharing web sites, instant message programs, personal network websites (facebook, twitter) and Professional network websites (linkedin, xing, kref.net),  following up and reporting the institutional network on internet channels. Leading the relationship with interactive agencies and directing the projects.

Anlaşılan Facebook’ ta onu bunu share etmek yeterli değil 🙂 Sosyal medyanın heryerini avucunun içi gibi bilecek, muhtemelen de senelerdir içinde aktif olarak bulunacak sosyal medya yöneticisinin. En çok followerı ve tıviti olan kazansın..

Sosyal medya yöneticisi